Didehban Logo

NGN

شبکه NGN یا همان شبکه های نسل آینده موضوعی است که  ذهن کارشناسان فنی شرکت مخابرات ایران و اپراتورهای همراه را به خود جلب کرده است . در واقع میل به انعطاف پذیری و یکپارچگی شبکه همه این کارشناسان فنی را به سمت خود کشانده است . در این شبکه تمام سرویس های شبکه مخابرات شامل تلفن های ثابت وسیار و تلوزیون های تعاملی تله تکس و فکس و اینترنت واینترانت در یک شبکه آیپی گرد هم میایند  و بین همه یک اتحاد بر اساس IP به وجود میاید .

امروزه با استفاده از سوئیج های NGN  باعث استفاده از این سرویس شده است . که در برخی مراکز مخابرات و اپراتورهای همراه در حال پیاده سازی است .

شرکت دیده بان تلکام در نظر دارد که با واردات تجهیزات  و راه اندازی زیر ساخت های آن گام مهمی را در این عرصه ی مهم بر دارد تا کمکی به اپراتورهای کشور عزیزمان بکند .

با همه گیر شدن این شبکه در تمام مخابرات تمام ارتباطاتمان در بستر آیپی امکان پذیر خواهد شد که میتوان از پرداخت هزینه های تماس های مداری جلوگیری کرد . ودیگر بر اساس زمان اشغال کردن خطوط هزینه پرداخت نمیکنیم بلکه با هزینه ای پایین تر بر اساس بسته های ارسالی هزینه ها محاسبه میشود .